Rio Guadalmina (Benahavis) - 2020 Alles wat u moet weten VOORDAT je gaat - Tripadvisor (2023)

Wij doen controles

Tripadvisor's benadering van beoordelingen

Voordat beoordelingen op Tripadvisor worden gepubliceerd, doorlopen ze een geautomatiseerd volgsysteem dat informatie verzamelt en de volgende vragen beantwoordt: hoe, wat, waar en wanneer. Als het systeem iets detecteert dat mogelijk in strijd is met het onzeLeidraad voor de community, wordt de recensie niet gepubliceerd.

Wanneer het systeem een ​​probleem detecteert, kan de beoordeling automatisch worden afgewezen, ter goedkeuring naar een nieuwere partner worden gestuurd of handmatig worden beoordeeld door ons team van inhoudsexperts die 24/7 werken om de kwaliteit van beoordelingen op onze website te waarborgen.

Ons team beoordeelt elke recensie die op onze site is geplaatst en volgens onze bezoekers, niet wijLeidraad voor de communityvoldoet.

Bekijk meerinformatie over ons beoordelingsbeleid.

4.5

53 beoordelingen

Perfect

38

Erg goed

7

Voldoende

3

Slecht

2

Angstig

3

israjosue

Costa del Sol, Spanje2.575 bijdragen

De rivier die Estepona en Marbella scheidt

september 2022

Deze rivier heeft een route van 28 kilometer en stroomt in de gemeente Igualeja, in het hart van het Ronda-gebergte, en komt rechtstreeks uit in het Benahavís-gebied, waar het samenkomt aan de linkerkant van de zijrivieren: de Cabras-stroom, de Oscuro beek, de Almageres beek, de Juan Mina beek en de Llano de la Leche. en aan de rechterkant de Cerro Grande-stroom; In zijn loop gaat het over in een diepe vallei en vormt een kloof, wat bewijst dat deze gebieden in vroegere tijden zijn opgehoogd door bepaalde orogene stoten, en dat de rivier met zijn erosieve kracht geleidelijk in de grond beet. De rivier stroomt langs de grens met het oostelijke deel van de stad Benahavís en was in de oudheid van groot strategisch belang voor de verdediging van het fort: in de omgeving van de stad zijn er kleine watervallen en verschillende molens die de stroming van de rivier. als krachtbron. Het verlaat de term van deze stad en dient als de scheidslijn tussen de omstandigheden van Estepona en Marbella, die uitmonden in de Middellandse Zee.

Geschreven op 23 september 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Quentin B

1 patroon

Geweldige rivierwandeling maar pas op voor dieven

september 2022 • Vrienden

Geweldige ervaring! Een aanrader!
MAAR 2 van onze telefoons zijn gestolen in onze auto op de parkeerplaats van een kleine kerk, waarschijnlijk een bekende plek voor dieven, dus wees voorzichtig!
Gewoon een man die een ander probeert te waarschuwen

Geschreven op 14 september 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Jim B

6 ingangen

Geweldige ervaring

Augustus 2022 • Gezinnen

Geweldige ervaring. BESTE DAG. De natuur op zijn best. Ook helemaal gratis! Rock boots, sportschoenen en een waterdichte sleutel-/telefoontas zijn essentieel. Parkeer op de parkeerplaats van de kerk voordat u Benahavis binnenrijdt. Dan is het 20 minuten bergop lopen om bij de rivier te komen. In de eerste fase kun je in het zwembad springen of naar de rivier lopen. Pas op, er zijn plaatsen die erg diep zijn en dit is de enige manier. Als je geen goede zwemmer bent, overweeg dan om een ​​dobber of iets dergelijks te kopen. Je moet ook in goede conditie zijn, want de afdaling duurt enkele uren en de rotsen kunnen glad zijn. De laatste plaats waar de dam is, is een 8 voet / zeer steile kloof en geen trappen. We hebben het ontmoet, we moeten alleen voorzichtig zijn op weg naar beneden. De enige andere uitweg is de ladder naar de rotsen (niet aanbevolen). Een echt avontuur en ik raad het ten zeerste aan. Onderweg naar beneden veel dieren in het wild. Britse gezondheid en veiligheid zouden passen!

Samengesteld op 31 augustus 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

behandeling

Northampton, Verenigd Koninkrijk39 inzendingen

De beste dag

Augustus 2022 • Gezinnen

Wat een geweldige dag. De beste dag.
Op sommige plaatsen erg moeilijk en gevaarlijk. Niet erg geschikt voor kleine kinderen.
Onze jongste was 9 maar was een sterke zwemmer.
Het was gewoon geweldig. Het hoogtepunt van onze vakantie…. En het is gratis!!! Gezondheid en veiligheid zouden hier iets over te zeggen hebben in het VK!!!! Veel gelach. Maar het is gewoon geweldig.
Helaas zijn er geen foto's omdat we geen waterdichte behuizing hadden. Je moet waterschoenen hebben. Onmogelijk op blote voeten. We hebben 2 dumplings genomen om de kinderen in het water te helpen als ze moe worden. Neem niets mee tenzij u een waterdichte tas heeft. Ik ging letterlijk in een bikini met een autosleutel in een voorgevormde bh-inzet!!!! 😂
Parkeer op de parkeerplaats voor Benahavis (er is een kerk) en loop ongeveer 15 minuten naar de start. Het is een wandeling in de zon, maar zeker de moeite waard. De finish is naast de parkeerplaats. Mijn enige spijt is dat we onze camera niet hebben. Het duurt in totaal 2 uur, afhankelijk van of je van de kliffen wilt springen. Dit is fysiek en alleen aan te raden als je in goede conditie bent. (De tabel zegt maar liefst 10, maar er is niemand om te controleren!) x

Geplaatst op 22 augustus 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Ramos

5 patronen

Perfecte waterrit

Augustus 2022 • vacatures

Een geweldige tour om met vrienden en familie te doen.
Het staat de hele tijd in contact met water.
Gemiddelde moeilijkheidsgraad.
Niet aanbevolen voor kleine kinderen onder de 3 jaar.

Geschreven op 6 augustus 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Judd H

6 ingangen

Geweldige ervaring

Juli 2022 • Gezinnen

Absoluut prachtig gebied om te wandelen en zwemmen, geweldige landschappen. Veel hurken en lopen in ondiepe stukken langs rotsen en zwemmen in diepe stukken. Onze groep van 10 had de beste dag. de jongste was 9 jaar oud, ze had een reddingsvest nodig om in diepe gebieden te zwemmen. Het duurde ongeveer 2 en een half uur van start tot finish met verschillende stops om over de rotsen te klimmen en erin te springen.

Geplaatst op 26 juli 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

van David

5 patronen

De natuur op zijn best

mei 2022

Een geweldige plek om in contact te komen met de natuur in dit deel van de wereld. Ik wist niet dat Zuid-Spanje zo mooi was.

Geschreven op 14 mei 2022

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Samuël ik

Marbella, Spanje16 inzendingen

Rotspool en promenade

augustus 2021

Schoon zoet water om van te genieten. Betaal niet voor een rondleiding. Het is de natuur en het is gratis.

Geschreven op 12 december 2021

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

Safari46213723939

3 bijdragen

Leuk en makkelijk om te doen

augustus 2021

Het is een echte aanrader om te doen met kinderen of mensen die niet veel ervaring hebben met canyoning. Een onvergetelijke ervaring op een heel mooie plek

Geplaatst op 4 oktober 2021

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

RITS

Manchester, Verenigd Koninkrijk4033 patronen

Fatsoenlijke upgrades

September 2021 • Werk

Het lijkt erop dat het plaatselijke gemeentehuis behoorlijk wat geld heeft uitgegeven in dit gebied bij het dorp. Nu heeft het bruggen, mooie wandelpaden en parkeerplaatsen eromheen.

De meer avontuurlijke mensen kunnen naar de rivier gaan om te zwemmen of de rotsen te beklimmen, maar wij liepen er gewoon langs.

Er is een geweldig pad en je krijgt prachtige uitzichten, dus het is een goede manier om wat beweging te krijgen.

Geschreven op 22 september 2021

Deze beoordeling is de subjectieve mening van een Tripadvisor-lid en niet die van Tripadvisor LLC. Tripadvisor voert auditcontroles uit.

2

1

-

10

z

53

de resultaten worden weergegeven

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Otha Schamberger

Last Updated: 09/10/2023

Views: 6605

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Otha Schamberger

Birthday: 1999-08-15

Address: Suite 490 606 Hammes Ferry, Carterhaven, IL 62290

Phone: +8557035444877

Job: Forward IT Agent

Hobby: Fishing, Flying, Jewelry making, Digital arts, Sand art, Parkour, tabletop games

Introduction: My name is Otha Schamberger, I am a vast, good, healthy, cheerful, energetic, gorgeous, magnificent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.